Предавање „Психодрама као акциони метод групне психотерапије“

Предавање „Психодрама као акциони метод групне психотерапије / Ј. Л. Морено, творац психодраме и спонтаног импровизованог терапијског позоришта / Playback театар“ одржаће се у понедељак у Читаоници градске библиотеке Панчево 28. децембра 2015. у 19:00.

Гост: Др Душан Поткоњак, психијатар

Радио је 16 година на психијатријској клиници Клиничког центра Србије у Београду и 22 године у психијатријским болницама у Лондону.

Посебно се бави интензивном групном психотерапијом и психодрамом у болницким и ванболничким условима.

Завршио је комплетно сколовање из психодраме код Марциа Карп, уценице Ј. Л. Морена, творца психодраме.

Душан Поткоњак се бави и могућом интеграцијом Психодраме – Морено, Групне анализе – Фукс и Интерперсоналне групне психотерапије – Yалом.

Он је главни тренер Српске психодрамске асоцијације СПА – Морено и тренер Британске психодрамске Асоцијације БПА.

Такође се бави и Playback театром, члан је Лондонске групе Playback south theatre и групе Playback-Београд.

Линк: spamoreno.tripod.com