Промоција књига песама панчевачких аутора

У уторак, 1. јуна, у 19 сати, у Градској библиотеци Панчево, биче одржана промоција књига панчевачких аутора и „Поетикум издаваштва”. Учествују уредници Александар Марић и Иван Новчић и аутори Ненад Обрадовићи Мирјана Марић.

„Поетикумова” редакција је до сада објавила преко тридесет књига, у оквиру библиотека „Ине светлости”, „Тражења”, „Стиховања”, „Ехо лирике”, „Избор и кадрови”. Аутори који су заступљени у „Поетикумовим” издањима с целог су подручја српског језика (Србија и регион).

Једном годишње „Поетикумова” редакција објављује конкурс за најбољу збирку поезије (у рукопису). До сада су објављена и завршена два конкурса, на којима су победили Драгана Крагуљ из Добоја и Ренато Вујаковић из Новог Сада.

Представљање књига песама аутора из Панчева