Промоција књиге: „ОВДЕ СЕ СТИЧЕ РАЈ“

Градска библиотека Панчево вас позива на промоцију другог издања књиге „ОВДЕ СЕ СТИЧЕ РАЈ“, казивања Оца Тадеја коју је приредио Драго Вулиновић.

Представљање ове књиге биће одржано у среду, 29. децембра 2021. у 19 часова у читаоници Градске библиотеке Панчево.

Гост:

• Драго Вулиновић, приређивач.

Временом, од упокојења оца Тадеја, много се писало, штампало и објављивало о њему. Штампало а да се није проверавала аутентичност речи оца Тадеја. Може се учинити да су мисли и поједини делови овде понављани или “већ виђени”. Али аутор Драго Вулиновић који поседује тонске записе, преноси аутентично речи оца Тадеја. У овој књизи можете прочитати, нова, први пут штампана казивања Оца Тадеја. Сачувани тонски записи објављени су делимично на таласима Радио Београда у оквиру емисије “Таласи неба“. Целокупан разговор је чекао ову књигу.