Бесплатна радионица за предшколце и њихове родитеље

Читаоница Градске библиотеке Панчево

Субота, 15. октобар, у 11.00 часова

Радионица за предшколце и њихове родитеље

Позивамо вас на радионицу намењену предшколцима и њиховим родитељима.

Радионица уводи децу и родитеље у методе отварања путева ка школском успеху и здравом учењу.

Одрасталица је иновативни програм припреме за полазак у први разред, који се ослања на оно што деца воле да раде, да се играју и да се крећу.

Момчило Степановић, аутор програма Одрасталица, учитељ, просветни саветник, члан Менсе Србије, оснивач удружења Креативни учитељи, аутор многих семинара за усавршавање наставе и књига, поделиће са нама своја велика знања и искуства и представити како децу научити да мисле, како да разликују важно и мање важно и како да развију вештине потребне за сналажење у свакодневним изазовима у школи и животу.

Програм Одрасталица у Панчеву води сарадница Лидија Цвијовић, оснивач удружења Стваралиште.

Како се са лакоћом учи када се користи покрет, имаћете прилике да видите у суботу, 15. октобра у 11 сати у Градској библиотеци.

Радионица траје око један сат.

Улаз је слободан.

Молимо за претходну пријаву на број телефона 064 94 516 14

(написати: ваше име и презиме, Одрасталица Панчево).

Деца и родитељи заједно присуствују радионици.

Бесплатна радионица за предшколце и њихове родитеље - 15. октобар 2022. године